PREVENCIJA

Liceout® APSAUGINIS PURŠKALAS NUO UTĖLIŲ

926262534_rendering-spray

Liceout® purškalas yra prevencinė priemonė nuo galvos utėlių, papildyta natūraliais eteriniais aliejais, kurie ant plaukų formuoja apsauginę plėvelę. Tokiu būdu, purškalas neleidžia glindoms prisitvirtinti prie plaukų ir apsaugo nuo užsikrėtimo galvos utėlėmis. Sudėtyje yra bisabololio, natūralios galvos odą raminančios medžiagos.

Liceout® purškalas rekomenduojamas esant padidėjusiai užsikrėtimo rizikai, kaip priemonė visos šeimos apsaugai. Priemonę galima naudoti kasdien.

Liceout® STILIZAVIMO GELIS NUO UTĖLIŲ

prodotto-2

Liceout® gelis yra inovatyvi formulė, papildyta natūraliais eteriniais aliejais, kurie ant plaukų formuoja apsauginę plėvelę. Tokiu būdu, purškalas neleidžia glindoms prisitvirtinti prie plaukų ir apsaugo nuo užsikrėtimo galvos utėlėmis. Speciali gelio formulė leidžia formuoti plaukus neapsunkinant jų.

Liceout® gelis rekomenduojamas tokiais esant padidėjusiai užsikrėtimo rizikai, kaip priemonė visos šeimos apsaugai. Gelį galima naudoti kasdien.